Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82


Дорогою молитви

21.04.2019
« Будьмо милосердні, як Отець наш небесний» З метою відзначення пам’яті святого християнського життя та плекання чеснот віри, надії і любові з 8 по 15 квітня у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив Тиждень духовності. У понеділок, 8 квітня, велика шкільна родина зібралася на спільну молитву під проводом духовного наставника о. Володимира Августовського, який звернувся до присутніх зі словами повчання про Великий піст, молитву, сповідь та вміння творити добро. За участю учнів 7 класу та їх класного керівника Хмари Стефанії Петрівни було проведено усний журнал « Дорогою молитви», на якій був присутній о. Володимир та учні школи. У вівторок, до школи завітав о. Ярослав Лотош. Під час спільної молитви він розказав про те, як правильно молитися, ходити до храму, виконувати Заповіді Божі і чому це є важливим саме зараз, в період Великого посту.

Під час уроку духовності, на якому були присутні учні 6- 8 класів, спільно з вчителем християнської етики Хмарою С.П. та о. Ярославом читали і роздумували над Святим Письмом, переглядали відеоматеріали про Біблію, дискутували. Цікавим та повчальним був урок.
Варто згадати, що в рамках Тижня духовності, школярі брали активну участь у благодійній акції « Писанка для мого Героя», яка проходила у Львові. Дитячі вироби були передані на передову воїнам – захисникам. 
У неділю, 14 квітня, вчителі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відвідали храм Успіння Пресвятої Богородиці у с. Страдчі, прослухали Святу Літургію, пройшли Хресною Дорогою нашого Спасителя, а учні 8-9 класів разом з вчителем української мови Сологуб Г.О. здійснили навчальну подорож історичними місцями України: Хотин, Кам’янець – Подільський, Бакота. Незабутньою була екскурсія до залишків скельного монастиря літописного міста Бакота ( XI-XVст.) на Хмельниччині.
У четвер, 18 квітня, учні 7 класу відвідали духовні місця Червонограда, а саме: Палац Потоцьких та монастир святого Юрія. Учні прослухали цікаві розповіді екскурсовода, ознайомилися з історією міста, помолилися в храмах за мир в Україні. 
Хочеться, щоб слова і молитви, які лунали під час Тижня духовності, були почуті Господом, і Він нам дарував мир, любов, доброту, милосердя та благословення. А ми зі своєї сторони будемо вивчати Святе Письмо, щиро молитися і виконувати Божі Заповіді. Господь – попереду, ми - за Ним, і тоді Божа Благодать буде завжди з нами. 
Амінь