Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82

Олімпійський тиждень

30.09.2019
"Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного" В. Сухомлинський З 23 по 27 вересня у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив Олімпійський тиждень. Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках Олімпійського тижня було організовано і проведено чимало заходів, які мали на меті пропагувати здоровий спосіб життя, сприяти залученню дітей до активних занять спортом. Вчитель фізичної культури Тарас Степанович Бицький протягом тижня провів ряд спортивних заходів. 23 вересня учні 5-6 класів зібралися на спортивні змагання "Веселі старти". Змагалися команди на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість. Перемогу здобули учні 6 класу. Юні спортсмени 7-8 класів змагалися у турнірі з футболу (серед хлопців) та баскетболу (серед дівчат). Перемогу здобула команда 8 класу. Учні 9-11 класів мали змогу позмагатися у турнірі з баскетболу ( серед дівчат) та волейболу (серед хлопців). Переможцями стали-хлопці: І місце - 11клас, ІІ місце - 10 клас, ІІІ місце - 8-9 клас,