Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82


Педрада " Нова українська школа - простір освітніх можливостей!"

26.11.2018
Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості. Жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася педрада вчителів, на якій заступник директора з НВР Янчук Н. І. та директор школи Гесик Р. Б. ознайомили вчителів з концепцією Нової української школи. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
Під час педради з педагогічним колективом було проведено багато цікавих вправ, тренінгів, перегляд відео та виконання різноманітних завдань. 
Вчителі нашої школи показали , що вони дійсно готові до змін.