Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82

Новости

Новости: 78
26.11.2018

Педрада " Нова українська школа - простір освітніх можливостей!"

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості. Жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася педрада вчителів, на якій заступник директора з НВР Янчук Н. І. та директор школи Гесик Р. Б. ознайомили вчителів з концепцією Нової української школи. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
23.11.2018

День пам'яті жертв Голодомору

23 листопада у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено заходи, присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору.
21.11.2018

"День Гідності та Свободи"

"Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій". Й.-В. Ґете
16.11.2018

Тиждень психології

Одним із головних завдань, які стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості. З 12 листопада в Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів розпочався тиждень психології , оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють».
15.11.2018

Інтегрований урок з історії та зарубіжної літератури

15 листопада у нашій школі вчителі Пухевич Н.С. та Дзядик О.М. провели інтегрований урок із
09.11.2018

" Квітуй, рідна мово!"

« Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів українська мова…» Олесь Гончар У п’ятницю, 16 листопада 2018 року у приміщенні Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів вчителем початкових класів, Вірою Зоряною Іванівною було проведено свято «Квітуй, рідна мово!». У святковому концерті взяли участь учні 3 класу. Під час заходу юні актори декламували вірші відомих українських поетів про українську мову, згадували її трагічну долю, демонстрували її красу і велич.
09.11.2018

Поїздка до Львова

Учні 8,9 та 11класів Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів здійснили навчальну поїздку до Львівських музеїв. Дітям провели цікаві лекції у музеях І.Франка та М. Грушевського, а також учні мали
31.10.2018

Вшановуємо пам'ять В.О. Сухомлинського

"Серце віддаю дітям" В. Сухомлинський З 1по 31 жовтня 2018 року у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський шкільний місячник бібліотек, приурочений 100-річчю від дня народження видатного педагога, письменника, вченого Василя Сухомлинського. Шкільним бібліотекарем Ольгою Володимирівною Бульбак було проведено ряд заходів:
26.10.2018

Спортивні змагання

У четвер, 25 жовтня 2018 року у спортивній залі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися шкільні спортивні змагання з волейболу серед учнів та вчителів навчального закладу. Гра була цікавою та захоплюючою, адже команди запекло змагалися за перемогу. До самого завершення змагань зберігалася інтрига, тому що команди були сильні та варті звання найкращої.
16.10.2018

Шкільний ярмарок!

У вівторок, 16 жовтня 2018 року у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено шкільний ярмарок, у якому взяли участь учні 1 - 11 класів. Батьки разом з дітьми приготували випічку та безліч різноманітних смаколиків, кількість та різноманітність яких задовольнила усіх гурманів: торти, тістечка, печиво, солодка вата, пряники - чого тільки не було! Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішалися гарним настроєм своїх учнів.