Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82

Новости

Новости: 140
27.05.2019

Прощавай, Букварику!

Є святкових днів багато На листках календаря, А між ними й наше свято — Вшанування Букваря! У понеділок, 27 травня 2019 року у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося свято "Прощавай Букварику", яке підготували учні 1 класу зі своїм класним керівником Іриною Богданівною Войтко. З нагоди урочистості, у святково прибраній залі зібралися батьки, вчителі та учні школи.
20.05.2019

Мамине свято

Якщо говорити між ними, То все починається з мами... 17.05.2019 року у нашій школі було проведено свято, приурочене найдорожчим, наймилішим, найріднішим, найдобрішим для нас людям, людям з прекрасним і гордим іменем - Мама! Вона берегиня роду, душа сім'ї. Учні 2 класу разом зі своїм класним керівником Мацюк Оксаною Ігорівною у піснях, віршах та сценічних номерах виливали свою любов та повагу до матусь та бабусь. Дитячі уста промовляли найтепліші побажання своїм найдорожчим людям.
19.05.2019

Свято Героїв!

Свято Героїв
19.05.2019

День вишиванки!

Усе навколо завмирає, Коли вдягаю вишиванку. Лиш серце радісно палає, Мов промінь сонця на світанку. Коли вдягаю вишиванку,
15.05.2019

Шкіряний м'яч!

І знову перемога!!!
08.05.2019

Вивчаємо історію рідного краю.

8 травня 2019 року учні 5 класу Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів разом з керівником гуртка Динею О.В. та класним керівником Боярчуком С.Р. мали змогу відвідати історико-краєзнавчий музей «Сокальщина», що у місті Сокаль.
26.04.2019

Дзвони Чорнобиля

Чи знаєш ти, світе Як сиво ридає полин, Як тяжко, як тужно Моєму народу болить!.. Б.Олійник 26 квітня 1986 року. Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. Чорнобиль. Чорний біль нашої землі! І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. 25 квітня, учні 9 класу нашої школи та класний керівник Дзядик О.М. підготували та провели лінійку-реквієм «Дзвони Чорнобиля». На Чорнобиль журавлі летіли, З вирію вертались навесні, Як сніжниця попелище біле Розвівалось в рідній стороні. Там згоріли гнізда і гніздечка, Поржавіла хвоя і трава, Журавлина крихітна вервечка Напиналась, наче тятева. Не було ні стогону, ні крику, Тільки пошум виморених крил. Журавлі несли печаль велику, Наче тінь невидимих могил.
25.04.2019

Спортивні змагання

У середу, 24 квітня, у Сокалі відбулися районні спортивні змагання з легкої атлетики. Учні Стенятинської школи зайняли почесне ІІ місце серед сільських шкіл!!!
21.04.2019

Дорогою молитви

« Будьмо милосердні, як Отець наш небесний» З метою відзначення пам’яті святого християнського життя та плекання чеснот віри, надії і любові з 8 по 15 квітня у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проходив Тиждень духовності. У понеділок, 8 квітня, велика шкільна родина зібралася на спільну молитву під проводом духовного наставника о. Володимира Августовського, який звернувся до присутніх зі словами повчання про Великий піст, молитву, сповідь та вміння творити добро. За участю учнів 7 класу та їх класного керівника Хмари Стефанії Петрівни було проведено усний журнал « Дорогою молитви», на якій був присутній о. Володимир та учні школи. У вівторок, до школи завітав о. Ярослав Лотош. Під час спільної молитви він розказав про те, як правильно молитися, ходити до храму, виконувати Заповіді Божі і чому це є важливим саме зараз, в період Великого посту.
08.04.2019

Вивчаємо іноземну мову

Володіння англійською мовою -це, без заперечення, безліч можливостей! У сучасному світі англійська це той ключ, що відкриває багато дверей! Саме тому вчителі англійської мови Педа М.Б. та Кушнір Г. Б.спонукають своїх учнів не лише вивчати іноземну мову, а й брати участь у різноманітних конкурсах задля удосконалення набутих знань. Взявши участь у Всеукраїнському конкурсі з англійською мови Грінвіч, наші учні досягли чудових результатів та були нагороджені