Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82


Новости

Новости: 113
13.12.2018

Як у нашій школі вечорниці святкували...

" Гей, на наших вечорницях Хто сумний - розвеселиться" З метою розбудження молодіжного культурного життя та відродження давніх традицій українського народу, 13.12.2018 року учні 8 класу Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом класного керівника, Сологуб Г.О. провели сучасні українські вечорниці.
10.12.2018

16 днів проти насильства

В Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів з 25 листопада по 10 грудня 2018року, відбулася акція "16 днів проти насильства". Метою акції було прагнення виховати в учнів бажання жити у суспільстві, позбавленому насилля і жорстокості. Психолог школи Диня О.В. провела години спілкування «Насильство і жорстокість» 10 клас, «Захисти себе та близьких» 5 клас. Учні 7 класу мали можливість переглянути навчальний відеофільм «Станція призначення - Життя» 7 клас.
10.12.2018

Наша мандрівка

6 грудня 2018 року учні 9-10 класів Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів здійснили мандрівку до славетного міста Львова, яку організували класний керівник 10 класу, Кушнір Ганна Богданівна, та вчитель української мови та літератури, Гарасимчук Оксана Євгенівна. Львів привітав школярів усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними вуличками.
07.12.2018

Тиждень інклюзивного навчання

"Моя школа відкрита для кожного" Визнання прав дітей з особливими освітніми потребами, їх інтересів, потреб, надання допомоги у процесі соціалізації та вибору професійної діяльності є дуже актуальним на сучасному етапі розвитку освіти. Тому, сьогодні важливе значення має інклюзивне навчання.
05.12.2018

Добро починається з тебе...

5 грудня 2018 року, у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся День доброти. Учні 6 класу захотіли допомогти старшим мешканцям села, проявити своє милосердя і доброту. З цією метою вони звернулися до голови сільської ради, Студінського Григорія Ярославовича, з проханням допомогти провести благодійну акцію. Хлопці та дівчата з великим натхненням закупили необхідні продукти харчування, смаколики. З цими подарунками вони завітали в оселі одиноких людей.
26.11.2018

Педрада " Нова українська школа - простір освітніх можливостей!"

Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості. Жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася педрада вчителів, на якій заступник директора з НВР Янчук Н. І. та директор школи Гесик Р. Б. ознайомили вчителів з концепцією Нової української школи. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
23.11.2018

День пам'яті жертв Голодомору

23 листопада у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено заходи, присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору.
21.11.2018

"День Гідності та Свободи"

"Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій". Й.-В. Ґете
16.11.2018

Тиждень психології

Одним із головних завдань, які стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості. З 12 листопада в Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів розпочався тиждень психології , оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють».
15.11.2018

Інтегрований урок з історії та зарубіжної літератури

15 листопада у нашій школі вчителі Пухевич Н.С. та Дзядик О.М. провели інтегрований урок із