Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82


Новости

Новости: 118
26.04.2017

26 квітня виповнилось 31 рік з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

26 квітня – День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.
18.04.2017

Канікули продовжено до 21 квітня!

На канікулах відпочивай, та правила техніки безпеки пам'ятай!!!
14.04.2017

В Стенятинській школі діти виконували писанки для створення та оформлення Великоднього дерева

Взяли активну участь учні 2-4 класів з вчителем трудового навчання Кузьмою Оксаною Євгенівною та учнями 5-7 класів вчителем трудового навчання Янчук Наталією Ігорівною.
10.04.2017

На високому рівні завершився проект по облаштуванню альпійських гірок на території Стенятиської школи

На чолі зі Степаном Сохнацьким сільським головою Григорієм Студінським , депутатом районної ради Богданом Краськом та директором школи Романом Гесиком були висаджені саджанці вічно зелених декоративних хвойних рослин та встановлено цілодобове відео спостереження на території школи.
04.04.2017

Шкільний проект по створенню сучасних альпійських гірок в процесі

Учні 11 класу та техпрацівники школи долучилися до реалізації проекту по створенню альпійських гірок.
04.04.2017

У цьому навчальному році учнівський парламент школи працює над проектом « Шкільне подвір'я – окраса нашого села»

Основним завданням нашого проекту є створення привабливого вигляду шкільного подвір'я, естетично оформивши квіткові зони, а саме: створення альпійських гірок , квіткових клумб перед фасадом школи.
31.03.2017

Учні Стенятинської ЗШ I-III ступенів взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас".

Всі нагородженні сертифікатом та подарунком! Дякую Всім учасникам, які взяли участь в конкурсі.
17.03.2017

16 березня 2017р. у Стенятинській ЗШ I-III ступенів відбулося Шевченківське свято "Доля Кобзаря".

Учні школи і початкових, і середніх класів взяли участь у дійстві. Виступ розпочався піснею "Вишиваю потртрет Кобзаря" у виконанні учениці 3 класу Федорук Софії
10.03.2017

У четвер, 9 березня, до 203-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено відкритий урок з української літератури у 5 класі

у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено відкритий урок з української літератури у 5 класі на тему « Мандруючи стежками ТАРАСА», на основі вивчення повісті Степана Васильченка «В бур`янах». Урок підготувала і провела вчитель української мови та літератури Гарасимчук Оксана Євгенівна. На урок завітав сільський бібліотекар Гузар Ольга Григорівна, яка презентувала нові надходження до бібліотеки, що пов`язані з іменем Шевченка.
10.03.2017

Вшанували пам'ять Романа Шухевича

Ряд заходів з вшанування пам’яті головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича були проведені у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя історії Дзядик О.М.