Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новости


17.03.2019
Драма " Назар Стодоля"
Весна-прекрасна пора року, адже з її приходом оживає не тільки природа, а й людська душа. А для нас, українців, вона особлива, оскільки у березневі дні ми вшановуємо пам'ять нашого славного поета, письменника, драматурга, художника, перекладача, громадського діяча і просто людини з великої літери -Тараса Григоровича Шевченка.

14.03.2019
На вічному шляху до Шевченка...
До 205 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів шкільний бібліотекар, Бульбак Ольга Володимирівна, організувала книжкову виставку "Вогонь поезії не згас", провела бібліотечний урок у 1 класі "Про книгу і бібліотеку", та оформила стенд "Пам'ятки книжковим героям".

10.03.2019
Подорож - найкращий відпочинок...
Цікавою та насиченою була поїздка учнів 6 класу до славетного міста - Львів, яку організувала класний керівник, Павкович Ірина Ігорівна. Школярі із захопленням розглядали вулиці старого міста, відвідували історичні місця, насолоджувалися красою і величчю Палацу Потоцьких, та театру імені Марії Заньковецької.

07.03.2019
У рідному краї і серце співає...
04 березня 2019 року виповнилося 70 років з дня народження Володимира Івасюка - видатного українського композитора і поета, співака, одного із основоположників української естрадної музики, героя України.

26.02.2019
Вивчаємо історію рідного краю
26 лютого 2019 року, учні 5 класу Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів здійснили мандрівку до історико - етнографічного музею "Людина. Земля. Всесвіт", яку організував для учнів класний керівник, Боярчук Степан Романович.

20.02.2019
День пам'яті Героїв Небесної Сотні
А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав… 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, уся Україна вшановує пам'ять загиблих учасників Революції Гідності. До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні в Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів. Згурська Н.В. разом з учнями старших класів провела виховний захід на тему «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!» Перед учнями виступив Мандрик Андрій Володимирович, член Сокальської 10 Сотні Самооборони.

Все новости