Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новости


26.11.2018
Педрада " Нова українська школа - простір освітніх можливостей!"
Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості. Жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою на базі Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася педрада вчителів, на якій заступник директора з НВР Янчук Н. І. та директор школи Гесик Р. Б. ознайомили вчителів з концепцією Нової української школи. Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

23.11.2018
День пам'яті жертв Голодомору
23 листопада у Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено заходи, присвячені Дню пам’яті жертв Голодомору.

21.11.2018
"День Гідності та Свободи"
"Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій". Й.-В. Ґете

16.11.2018
Тиждень психології
Одним із головних завдань, які стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості. З 12 листопада в Стенятинській ЗШ І-ІІІ ступенів розпочався тиждень психології , оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес. А. Макаренко писав: «Педагогіка – це майстерня, а психологія – інструмент, яким там працюють».

15.11.2018
Інтегрований урок з історії та зарубіжної літератури
15 листопада у нашій школі вчителі Пухевич Н.С. та Дзядик О.М. провели інтегрований урок із

09.11.2018
" Квітуй, рідна мово!"
« Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів українська мова…» Олесь Гончар У п’ятницю, 16 листопада 2018 року у приміщенні Стенятинської ЗШ І-ІІІ ступенів вчителем початкових класів, Вірою Зоряною Іванівною було проведено свято «Квітуй, рідна мово!». У святковому концерті взяли участь учні 3 класу. Під час заходу юні актори декламували вірші відомих українських поетів про українську мову, згадували її трагічну долю, демонстрували її красу і велич.

Все новости