Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82


Олімпіади

   Картинки по запросу маленькі кліпарти для оформлення

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ  УКРАЇНИ

СТЕНЯТИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                          80024, с. Стенятин, ( 03257)55-4-72 .e-mail: gesyk18@ukr.net  код  ЄДРПОУ  23946837

 

НАКАЗ

28.10.2019 року                                                                                №       / ОД

 

Про підсумки шкільних

предметних олімпіад

з базових дисциплін у 2019 - 2020 н.р.

          

 На виконання наказу відділу освіти «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметіву  2019/20 навчальному році» №01-07/79 від 10.10.19р., наказу по школі №67/ОД від  11.10.2019 року у школі в жовтні місяці пройшли шкільні предметні олімпіади.

  Активну участь в олімпіаді взяли учні 7, 8, 9, 10, 11 класів. Вчасно провели підсумки олімпіад вчителі  Хмара С.П., Крецул О.Є., Федашко А.Г., Кушнір Г.Б., Крецул О.Є., Дзядик О.М.

    Виходячи з вищесказаного та розглянувши підсумкові матеріали по проведенню шкільних учнівських олімпіад

НАКАЗУЮ:

 

  1. Переможцями шкільних предметних олімпіад вважати таких учнів:

Математика, 9 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

6

7

Кравченко Катерина Василівна

Карпук Руслан Олександрович

17.05.2008

18.11.2006

Крецул О.Є.

Павкович І.І.

Англійська мова, 5 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

10

11

Антонюк Вікторія Ярославівна

Мушко Максим Володимирович

07.10.2003

04.10.2003

Кушнір Г.Б.

Кушнір Г.Б.

Історія, 17 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

9

Возняк Ілля Ігорович

02.08.2005

Дзядик О.М.

Біологія, 10 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

  10

  11

Середа Віталія Василівна

Федашко Андрій Андрійович

16.08.2004

10.12.2002

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Фізика, 24 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

Мачуга Віталій Іванович

12.10.2006

Віра І.Я.

Хімія, 30 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

 10

11

Середа Віталія Василівна

Федашко Андрій Андрійович

16.08.2004

10.12.2002

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Українська мова і література, 23 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

10

11

Гурська Олеся Андріївна

Середа Віталія Василівна

Брик Олеся Володимирівна

29.04.2006

16.08.2004

01.08.2003

Гарасимчук О.Є.

Гарасимчук О.Є.

Гарасимчук О.Є.

Географія, 1 грудня

 Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

11

Кушнір Віталій Іванович

Федашко Андрій Андрійович

31.05.2006

10.12.2002

Федашко А.Г.

Федашко А.Г.

Трудове навчання, 16 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

9

Болібрух Дмитро Михайлович

25.06.2005

Гесик Р.Б.

Правознавство, 1 грудня

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

9

Возняк Ілля Ігорович

02.08.2005

Дзядик О.М.

Інформаційні технології, 23 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

11

Гурська Олеся Андріївна

Возняк Микола Андрійович

29.04.2006

23.02.2003

Павкович І.І.

Павкович І.І.

Християнська етика, 9 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

10

Харчук Ірина Василівна

Гарасимчук Яна Володимирівна

15.01.2006

24.07.2004

Хмара С.П.

Хмара С.П.

 

 

2. Учнів, переможців шкільних олімпіад,  визначити учасниками районних олімпіад.

3.  Учням – переможцям олімпіад оголосити подяку.

4.  Оголосити підсумки олімпіад на засіданнях м/о і обговорити їх.

5.   Контроль за виконанням наказу доручити заступнику директора з НВР

       Кузьму О.Є.

    

 

 

Керівник закладу освіти                                  Р.Б. ГЕСИК