Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82


Олімпіади

   Картинки по запросу маленькі кліпарти для оформлення

                                                                                                          

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ  УКРАЇНИ

СТЕНЯТИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                          80024, с. Стенятин, ( 03257)55-4-72 .e-mail: gesyk18@ukr.net  код  ЄДРПОУ  23946837

 

НАКАЗ

25.10.2018 року                                                                                     №      / ОД

 

Про підсумки шкільних

предметних олімпіад

з базових дисциплін у 2018- 2019 н. р.

          

 На виконання наказу відділу освіти «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у  2018/19 навчальному році» від 09.10.2018р. №214/ОД, наказу по школі №96 /ОД від  10.10.2018 року у школі в жовтні місяці пройшли шкільні предметні олімпіади.  

Активну участь в олімпіаді взяли учні 7, 8, 9, 10, 11 класів. Вчасно провели підсумки олімпіад вчителі  Хмара С.П., Пухевич Н.С., Крецул О.Є., Федашко А.І., Дзядик О.М.,          Диня О.В., Кушнір Г.Б., Павкович І.І. , Федашко А.Г.; Янчук Н.І.;  Хмара С.Є; Однак мало учнів було залучено до олімпіади з  астрономії, екології та економіки.

Виходячи з вищесказаного та розглянувши підсумкові матеріали по проведенню шкільних учнівських олімпіад

НАКАЗУЮ:

 

  1. Переможцями шкільних предметних олімпіад вважати таких учнів:

Математика, 10 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

6

7

 

Карпук Руслан Олександрович

Кушнір Віталій Іванович

18.11.2006

31.05.2006

Павкович І.І.

Крецул О.Є.

 

 

                                              

 Англійська мова, 4 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

9

10

Антонюк Вікторія Ярославівна

Мушко Максим Володимирович

07.10.2003

04.10.2003

Кушнір Г.Б.

Кушнір Г.Б.

                                                                                

Історія, 18 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

9

10

Возняк Ілля Ігорович

Гарасимчук Яна-Ольга Володимирівна

Стасюк Наталія Романівна

02.08.2005

24.07.2004

10.02.2003

Дзядик О.М.

Дзядик О.М.

Дзядик О.М.

                                       

Біологія, 11 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

  7

  8

  9

 10

Гурська Олеся Андріївна

Климчук Софія Григорівна

Середа Віталія Василівна

Брик Олеся Володимирівна

29.04.2006

03.03.2005

16.08.2004

01.08.2003

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Федашко А.І.

 

Фізика, 25 листопада                                                                    

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

7

Гурська Олеся Андріївна

29.04.2006

Хмара Сергій Євгенович

 

                                                      

 

 

 

                                            Хімія, 1 грудня

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

 7

 8

 9

10

11

Блощинська Яна Ігорівна

Болотюк Дмитро Сергійович

Гесик Андріана Романівна

Федашко Андрій Андрійович

Дищаківська Софія Мирославівна

 

 

19.03.2006

01.01.2005

28.01.2004

10.12.2002

30.09.2002

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Федашко А.І.

Федашко А.І.

                                                         

 Українська мова і література, 24 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

7

9

10

11

Гурська Олеся Андріївна

Середа Віталія Василівна

Брик Олеся Володимирівна

Бульбак Катерина Олегівна

29.04.2006

16.08.2004

01.08. 2003

14.05.2002

Сологуб Г.О.

Гарасимчук О.Є.

Гарасимчук О.Є.

Сологуб Г.О.

                                                                               

 Географія, 2 грудня

 Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

9

10

11

Возняк Ілля Ігорович

Середа Віталія Василівна

Брик Олеся Володимирівна

Футиш Марта Ярославівна

02.08.2005

16.08.2004

01.08.2003

14.02.2002

Федашко А.Г.

Федашко А.Г.

Федашко А.Г.

Федашко А.Г.

                                                           

Трудове навчання, 17 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

9

 

Гесик Андріана Романівна

28.01.2004

Янчук Н.І.

 

 

 

 Зарубіжна література, 9 грудня

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

     9

10

 

Климчук Софія Григорівна

Середа Віталія Василівна

Стасюк Наталія Романівна

 

03.03.2005

10.02.2003

16.08.2002

Пухевич Н.С.

Пухевич Н.С.

Пухевич Н.С.

 

Правознавство, 2 грудня

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

9

Гесик Андріана Романівна

28.01.2004

Дзядик О.М.

 

 

Інформаційні технології, 11 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

10

Возняк Микола Андрійович

23.02.2003

Павкович І.І.

 

 

 

 

Християнська етика, 10 листопада

Клас

Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Число, місяць і рік народження

Прізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підгот.учасника олімп.

8

9

10

Коцюб’як Дмитро Васильович

Гарасимчук Яна-Ольга Володимирівна

Болібрух Юлія Михайлівна

03.07.2005

24.07.2004

23.05.2003

Хмара С.П.

Хмара С.П.

Хмара С.П.


 

2. Учнів, переможців шкільних олімпіад,  визначити учасниками районних олімпіад.

3.  Учням – переможцям олімпіад оголосити подяку.

4.  Оголосити підсумки олімпіад на засіданнях м/о і обговорити їх.

5.   Контроль за виконанням наказу доручити заступнику директора з НВР

       Янчук Н.І.

 

Директор школи                                          Р.Б. ГЕСИК