ВУЗ ШАГ
 
Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 
Сокальської районної ради Львівської області с. Стенятин, вул. Центральна, буд. 82

Графік роботи адміністрації та обслуговуючого персоналу

Графік роботи адміністрації та обслуговуючого персоналу  Стенятинської ЗШ І-ІІІ ст.                 на 2019-2020 н.р.

 

З/П

Прізвище,ім’я по батькові

посада

ставки

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Гесик Роман

Богданович

Директор

1 ставка

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

2

Кузьма Оксана Євгеніївна

Заступник директора НВР

0,5 ставки

 

09.00-13.00

 

 

11.00-15.00

 

09.00-13.00

11.00-15.00

09.00-13.00

3

Педа Мар’яна  Богданівна

Заступник директора ВР

0,5 ставки

11.00-15.00

08.00-12.00

11.00-15.00

08.00-12.00

08.00-12.00

4

Рожак Світлана Богданівна

Асистент  вчителя

1 ставка

8.30-13.30

8.30-13.30

8.30-13.30

8.30-13.30

8.30-13.30

5

Згурська Надія

Володимирівна

Педагог –оганізатор

0,5 ставки

8.30-12.30

8.30-12.30

8.30-12.30

8.30-12.30

8.30-12.30

6

Блажієвська Надія Степанівна

Заступник дир. госп. частини

1 ставка

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

7

Космина Марія Ярославівна

Кухар –

Прибир.сл.прим

0,75

ставки

7.00-13.00

13.30-17.30

7.00-13.00

13.30-17.30

7.00-13.00

13.30-17.30

7.00-13.00

13.30-17.30

7.00-13.00

13.30-17.30

8

Федашко Надія

Петрівна

Лаборант

0,5 ставки

8.30-12.30

8.30-12.30

8.30-12.30

8.30-12.30

8.30-12.30

9

Гаврилюк М.В.

Двірник

0,5ставки

06.00-10.00

06.00-10.00

06.00-10.00

06.00-10.00

06.00-10.00

10

Красько В.І

Двірник

0,5ставки

06.00-10.00

06.00-10.00

06.00-10.00

06.00-10.00

06.00-10.00

11

Гаврилюк М.В.

Сторож

0,5ставки

згідно

окремого

графіку

 

 

12

Красько В.І

Сторож

0,5ставки

згідно

окремого

графіку

 

 

13

Гойдало Галина Василівна

Прибир. служб. прим.

0,75 ставки

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

14

Федашко Надія

Петрівна

Прибир. служб. прим.

0,5 ставки

13.30-17.30

13.30-17.30

13.30-17.30

13.30-17.30

13.30-17.30

15

Грабинська Мирослава Петрівна

Прибир. слижб. прим.

0,75 ставка

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

08.00-13.00

15.00-16.00

16

Козачок Ірина Петрівна

Прибир. слижб. прим.

1 ставка

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

17

Космина Марія Ярославівна

Прибир.служ.прим

0,25

ставки

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

18

Білецький Іван Андрійович

Робітник по ремонту

1 ставка

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

19

Гойдало Михайло Богданович

Постійний кочегар

15.04 до 15.10.11

1 ставка

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

08.00-13.00

14.00-17.00

20

Гойдало Михайло Богданович

Сезонний кочегар

15.10.11 до15.04.12

1 ставка

згідно

окремого

графіку

 

 

21

Степанюк Р.І.

Сезонний кочегар

1 ставка

згідно

окремого

графіку

 

 

22

Блажиєвський Є.П.

Сезонний кочегар

1 ставка

згідно

окремого

графіку

 

 

23

Черній С.О.

Сезонний кочегар

1 ставка

згідно

окремого

графіку